Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Najpopularniejsza metoda

gadzet-do-lozka

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

mój avatar

archiwum

    2015
    Listopad

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 27054 osób

Gadżety do łóżkaNajpopularniejsza metoda

Dla wielu panów rozmiar ich członka jest nadzwyczaj istotną kwestią. Wielu z nich śni, ażeby był większy, niż jest obecnie. Istnieje kilka sposobów na zwiększenie formatu przyrodzenia.

Najpopularniejszą techniką, która daje niezwłoczne efekty, jest pompka do penisa. To wyjątkowe narzędzie potrafi zwiększyć rozmiary przyrodzenia nawet do kilku centymetrów i to bezzwłocznie. Psycholodzy zauważają, że wpływa to znacząco na pewność siebie faceta, a co za tym idzie wpływa też na jego sprawność podczas zabaw we dwoje a także poprawia jego samopoczucie. Przy tym zwiększa także obwód fallusa, co wysoce emanuje na doznania małżonki bądź partnera.

Pompki można nabyć we wszystkich sexshopach. Dobrze jest zwrócić uwagę na jakość jej wykonania i to, z jakiego materiału została wyprodukowana. Pompka składa się z cylindra, który powinien szczelnie przylegać do prącia a także samej pompki. Nie należy obawiać się, iż ten sprzęt wyrządzi nam krzywdę. Wręcz przeciwnie - dla wielu dam jest to prócz tego przyciągający sprzęt do urozmaicenia radości we dwoje.

Pompki można zakupić już za kilkadziesiąt złotych, jednakże te wykonane z wysokiej jakości materiałów poprzez renomowane spółki umożliwiają wielomiesięczną trwałość i są nadzwyczaj komfortowe jak i higieniczne. Trzeba wprawdzie wydać na nie stosownie więcej - plus minus 200 złotych. Pompki mają także zamienne gumki, które ułatwiają utrzymanie tego gadżetu w czystości jak i dostosowanie rozmiaru cylindra do naszego przyrodzenia.

 


Głosuj (0)
00:29:26 9/11/2015 [Powrót] Komentuj