Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Jak zbudowany jest korek analny?

gadzet-do-lozka

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

mój avatar

archiwum

    2015
    Listopad

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 27054 osób

Gadżety do łóżkaJak zbudowany jest korek analny?

Gadżety miłosne potrafią rewelacyjnie wzbogacić łóżkowe igraszki. Jednym z akcesoriów, potrafiących dać sporo rozkoszy, jest korek analny.

Jak nazwa podkreśla, korek analny umieszcza się w odbycie. Powoduje on delikatny ucisk i pocieranie tej delikatnej części ciała (jak też wnętrza odbytnicy), co pobudza uwidocznienie się zmysłowych przeżyć. U osób posiadających tę strefę erogenną wyjątkowo czułą, wykorzystywanie korka analnego może przysłużyć się nawet do orgazmu.korek analny Rocks off.


Korek analny w większości wypadków kształtem przypomina stożek z zaokrąglonym czubkiem, posiadający przewężenie w jego bardziej zewnętrznej części i szeroką tarczkę albo poprzeczkę w otoczeniu, które po aplikacji wystaje na zewnątrz ciała.

Taka konstrukcja korka analnego powoduje, iż nie może się on wsunąć głębiej, a jednocześnie jest dość dobrze utrzymywany w miejscu poprzez zwieracz odbytu. Ryzyko, iż wypadnie sam w czasie igraszek, jest minimalne.

Asortyment tych gadżetów jest niesłychanie szeroki, więc bardzo łatwo znaleźć rozmiar, kształt i poziom miękkości, przystosowany dobrze do swojej anatomii. Najchętniej używanymi materiałami na korki analne są tworzywa sztuczne w wielorakich odcieniach.Plug analny Njoy.

Niektóre modele są obficie zdobione, np. posiadają specjalny dekoracyjny kamień albo kitkę pozorującą ogon. Istnieją też zatyczki analne wyposażone we wkładkę wibracyjną na baterie, która zapewnia osiągnięcie absolutnie nowych rodzai rozkoszy. Niewątpliwie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystywać ich jak stereotypowych zabawek, pozbawionych tego udogodnienia.
Głosuj (0)
00:32:38 9/11/2015 [Powrót] Komentuj