Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Nowoczesne masażery prostaty

gadzet-do-lozka

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

mój avatar

archiwum

    2015
    Listopad

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 27054 osób

Gadżety do łóżkaNowoczesne masażery prostaty

Prostata, a więc gruczoł krokowy to bardzo ważny narząd męskiego ciała. Ma wielkość kasztana jadalnego i przylega do ścianki odbytnicy. Jego silne drażnienie może pobudzać wrażenie intensywnego parcia na mocz i kłucia w bliskości żołędzi, aczkolwiek już starożytni zaobserwowali, że delikatna stymulacja (przez odbyt) prowadzi do rozkosznych doznań erotycznych.

Masażer prostaty to akcesorium służące do stymulacji stercza. Jest męskim odpowiednikiem damskiego wibratora i tak jak on umie dostarczyć wiele rozkoszy.

Masażery prostaty przybierają wielorakie kształty i gabaryty. Wybór jest niesłychanie obszerny, z tej przyczyny każdy powinien wyszukać coś dla siebie. Spora część masażerów jest wytwarzana z neutralnych dla zdrowia tworzyw sztucznych, kształtowanych techniką wtryskową. Producenci stawiają niesamowity nacisk, ażeby były pozbawione ftalanów; na koniec jest to bardzo intymny przedmiot.

Najprostsze modele dla uczynienia właściwego efektu, wymagają obsługiwania ich ręcznie. W w wyższym stopniu zaawansowanych stymulatorach umieszczona jest mała wkładka wibracyjna zasilana bateryjnie, która daje możliwość przeżycia niezwykłych doznań.

Orgazm uzyskiwany z wykorzystaniem wibracyjnego stymulatora prostaty ciężko porównać z czymś innym. Czasami jest niesłychanie intensywny, wprost obezwładniający, chociaż na sam początek może stać się bardzo subtelny. Jak w przypadku każdej zabawki erotycznej, pewien czas zajmie, zanim się do niej przyzwyczaimy i spełnimy pożądany poziom rozkoszy.

 


Głosuj (0)
00:33:12 9/11/2015 [Powrót] Komentuj