Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Jak działa dildo?

gadzet-do-lozka

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

mój avatar

archiwum

    2015
    Listopad

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 27054 osób

Gadżety do łóżkaJak działa dildo?

Stosowanie zabawek erotycznych przynosi możliwość urozmaicenia życia miłosnego i przeżyć z niego płynących. Znaczna część z nich może być używana z pomocą partnera, ale także wykorzystywana samodzielnie. Do takich gadżetów należy dildo, czyli sztuczny członek.

Użytkowanie dildo korzenie ma w czasach historycznych. Wielorakie warianty tej zabawki erotycznej, odkrywane są poprzez archeologów. Niektóre wykonane są z drogich materiałów, jak kość słoniowa, inne z drewna czy kamienia.

Współczesne dilda w najprostszej postaci mają postać zaokrąglonego walca. Istnieją też wzory odwzorowujące anatomiczne kształty, aż do poziomu dużej szczegółowości, w której mamy do czynienia z kopiami prawdziwych fallusów.

Nadzwyczaj przydatnym dodatkiem do sztucznego penisa jest przyssawka umieszczona na jego trzonie. Umożliwia osadzenie go do płaskiej powierzchni. Warto zwrócić uwagę na ten komponent przy zakupie. Przyssawka powinna chwytać dosyć silnie, ażeby na fali rozkoszy dildo się nie odczepiło.

Materiałami chętnie stosowanymi na tego rodzaju gadżety miłosne, są aktualnie tworzywa sztuczne, zarazem twarde i sztywne, oraz bardziej aksamitne, delikatne w dotyku. Wybór innych materiałów jest niesłychanie obszerny i obejmuje: szkło, drewno, metale i ich stopy, a nawet kamień. Nowoczesne dilda produkowane są w szerokim wyborze rozmiarów i kolorów, faktycznie ograniczonych jedynie wyobraźnią wytwórcy i zapotrzebowaniem rynku. W tych realiach wyprzedawane są także przez sieć www, bez ustanku ładnie i przede wszystkim dyskretnie zapakowane.

 


Głosuj (0)
00:34:21 9/11/2015 [Powrót] Komentuj