Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Zaawansowane wibratory

gadzet-do-lozka

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

mój avatar

archiwum

    2015
    Listopad

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 27054 osób

Gadżety do łóżkaZaawansowane wibratory

Świat wibratorów dla pań jest niesłychanie bogaty. Urządzenia te zapewniają stymulację warg sromowych, pochwy i łechtaczki, co pozwala na pełną paletę miłosnych wrażeń. Taka erotyczna zabawka powinna odnaleźć się w sypialni każdej damy.

Wibrator dla kobiety to urządzenie elektromechaniczne. W jego obudowie występuje nieduży silniczek elektryczny z ulokowanym mimośrodowo ciężarkiem. Po podłączeniu silniczka do zasilania, ciężarek obraca się, co powoduje powstawanie drgań przenoszących się na obudowę.

Wibratory na ogół wykonywane są z pasywnych dla zdrowia tworzyw sztucznych albo metalu. Kluczowe modele mają prosty, wrzecionowaty kształt. W bardziej zaawansowanych wibratorach dla kobiet, wykorzystuje się oddzielne systemy generowania drgań: jeden, znajdujący się w głównym korpusie urządzenia i drugi, w niewielkiej wypustce, służącej do aktywizowania łechtaczki albo okolic czekoladowego oczka.

Wibrator realistyczny (jednocześnie dildo z przyssawką)

Real Fell

Kształtem wibratory mogą powielać prącie i być także twarde jak skała, czy też zbliżone miękkością do członka prawdziwego. Te drugie nieraz mają specjalny system mechaniczny, który powoduje, że sztuczny penis robi ruchy, krzywiąc się wzdłuż osi, co gwarantuje ciekawe przeżycia.

W największym stopniu zaawansowane modele dopuszczają regulację częstości wibracji, a nawet są sterowane mikroprocesorowo, wytwarzając drgania według ustalonego programu. Wszystko po to, ażeby było nam milej.

Wibrator Punkt-G


Głosuj (0)
00:34:52 9/11/2015 [Powrót] Komentuj